Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je mi 1.rok

25. 4. 2009

 

 

Tak a je to tady!!!

 

Tak a je to tady a rok se s rokem sešel. Ano, je to už rok co jsi Rockýsku poprvé spatřil světlo světa. Narodil jsi se 25.4.2008, ve 21,40 hod. jako třetí v pořadí, ale to Ti nic nevzalo na Tvé kráse a oddanosti.

 

Žil jsi, učil ses, hrál sis se svojí mámou, brášky a staršími sestrami, ale jednoho dne přišli cizí lidé, napřed odnesli Tvého brášku a pak jednoho dne i Tebe (však také za Tebe Tvá máma bojovala). Odnesli Tě od Tvé maminky, sester, brášků a kamarádů. Asi se Ti tenkrát zdálo, že to bylo kruté, že z ničeho nic jsi v jiném domově, s jinými lidmi a pro Tebe naprosto v cizím prostředí. Ale rychle jsi pochopil a poznal že vše zlé je i pro něco dobré. Rychle jsi se zabydlel, rychle jsi našel nové psí kamarády a poznal jsi nové místa.

 

ObrazekA během uplynulého roku jsi rostl a sílel, prožíval jsi svou první dovolenou, svou prvotní výuku poslušnosti, zažil jsi svůj první sníh a těch prvních ... bylo mnohem více. Ano všechno je vždy poprvé a neznámé. A to je to co nás učí a posiluje, jsou to naše zkušenosti a zážitky a ty jsi jich ve svém prvním roce měl doopravdy hodně, ale nebojse bude jich ještě mnohem více. 

 

 

 

Milý Rockýsku,

tímto bychom Ti chtěli poděkovat, že jsi nám vyplnil již nádherných 308dní našeho života, byl jsi s námi v dobrém i zlém, a i přesto jsi si zachoval svou nádhernou povahu, oddanost a věrnost.Obrazek

 

Máme Tě hrozně moc rádi, jsi náš přítel a věrný kamarád. Za svůj zatím krátký život jsi dokázal kolik je v Tobě odvahy a houževnatosti. Přesvědčil jsi nás, že není důležité abys stoprocentně poslouchal, ale co je důležitější, že jsi nám dal svoji důvěru. A to je pro nás ten nejkrásnější a nejcennější dar, jaký jsme mohli dostat. Dokázal jsi, že ve svém sice malém tělíčku je tolik odvahy a kuráže, že jsi dokázal bránit (a ubránit) svou vlastní paníčku před mnohonásobně větším psem. Děkujeme Ti Rocky, velice si toho vážíme a Tvoji důvěru nikdy nezklameme.

 

Rocky přejeme Ti spoustu psích kamarádů a ať jsi zdravý jako řípa, to ostatní - jako je štěstí, lásku a spokojenost - můžeme bez váhání říct, že už MÁŠ!!!

 

 

Obrazek

 

VŠECHNO NEJLEPŠÍ ROCKY!!!

 

 

  

Narozeninový dort a rozbalování dárku

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář