Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility: a my

25. 9. 2010

 


25.9.2010

Zúčastnili jsme se neoficiálních závodů agility "O pohár Pandy".  Dopadli jsme diskvalifikací a s ponaučením, že nemám Rockyho přetežovat přípravou na dva závody během jednoho víkendu. Člověk ví, že chybama se učí, ale musí si sám na to "šáhnout" aby si to uvědomil :-( a nedávat na rady a přesvědčování jiných, že to bude OK. 

 


16.5.2010

Vyzkoušeli jsme jiné cvičiště agilit a to v KK Klánovice. Bylo sice pošmourné a studené počasí, ale běhalo se nám moc hezky. Na venkovním povrchu se nám lépe běhalo, nežli na písku a paní instruktorka nám dala mnoho dobrých rad jak zrychlit Rockyho na parkuru a jak ho vést co nejlépe a s co nejméně chybami.


  


18.4.2010

Tak konečně máme i nějaké to video, abychom se mohli pochlubit jak nám to jde a nejde. Sice v neděli bylo nehorázné horko a dusno, ale Rocky statečně běhal. Tak jestli máte chuť tak se mrkněte jak běháme .

 

 


17.12.2009

Máme novou halu na trénink agility, takže můžeme běhat i v zimě . Hala se nachází na Veslařském ostrově 62 v Praha 4 - Podolí. Odkaz na halu je v oblíbených odkazech , takže máte-li zájem o tréninky agility volejte Monice (ať tam nejsme jediný japánci).

13.5.2009

Trochu s velkým časovým rozmezím jsem byli na 3 hodině. Zde se trošku ukázala Rockyho japančí povaha (a dlouhá prodleva mezi cvičením). Před tím krásně skákal, prolézal a přebíhal překážky, ale dneska si prostě řekl NE, nebudu dělat "šaška". Trvalo to trošku déle ho přesvědčit, že je šikovný, že to určitě zvládne, ale dílo se zdařilo. Rocky se rozskákal a ukázal co v něm je. Příští hodina už nebude začátečnická, ale už s dalšími "profíky". Jen tak dál Rocky.
 

Naše cvičiště: areál Helpesu v Praze 5 - Motol

 

 

Obrazek


24.4.2009

2. hodina - trénink již naučeného + houpačka. Šikula naše.

22.4.2009

Naše oficiálně první hodina agility. Zkoušeli a učili jsme se jednotlivé skočky, áčko, kladinu, tunel. A následně jejich krátké sekvence.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář